Kurumsal

Neden Clinic Lazer?
Clinic Lazer; uzman doktor ve güzellik uzmanları ile estetik ve lazer uygulamaları konusunda hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Kadın ve erkek estetitiği hizmetlerinde mükemmeli hedeflemiştir. Kadın ve erkekte estetiğe odaklanan yeni bir anlayışın tasarımcısı, uygulayıcısı ve öncüsü olmak üzere bütünlük ve süreklilik ilkelerini benimsiyoruz. Bilgiye ve teknolojiye sürekli yatırım yapıyor, uluslararası kalite standartlarındaki hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Misyonumuz: Uluslar arası kalite standartlarında kişisel sağlık ve estetik hizmeti vermek, hizmet verdiklerimizin memnuniyetinden mutluluk duymaktır.
Hedefimiz; en ileri teknoloji ve uzman kadro ile doğru tedaviler sağlamak, üstün hizmet sunarak Clinic Lazer’den memnun kişilerin sayısını her gün artırmaktır.

Kalite politikamız kişisel sağlık ve estetikte kaliteli hizmet sunma ve hasta memnuniyetinde mükemmeliyeti yakalama anlayışımız kalite politikamızın temelini oluşturacaktır. Buradan hareketle; kalitede gelişim, yenilenme ve süreklilik, planlı ve sistematik olarak tüm ekibin katılımı ile sağlanacaktır.